Decydując się na zakup wózka do 1500 złotych wybieramy rozwiązanie z najwyższej półki. Możemy liczyć na wysoką jakość produkty, który zapewni niezwykły komfort dla dziecka. Są to wózki lekkie, a przy tym bardzo funkcjonalne. Wykonane są z solidnych materiałów. W związku z tym, można będzie z nich korzystać przez bardzo długi czas. Posiadają szereg dodatków, dzięki którym korzystanie z nich będzie jak najbardziej komfortowe. Dziecko będzie się w nich czuło bardzo dobrze.

Wybierając wózki do kwoty 1500 złotych, możemy przejrzeć propozycje firm Baby Jogger, Jane, Graco, ABC, Milly Mally, czy Quinny. Popularne są również wózki Pajero, Urban, czy Riko. Za taką kwotę otrzymamy wózek wielofunkcyjny, do którego można zamontować zarówno gondolę, jak i zastosować fotelik samochodowy. Takie wózki mogą towarzyszyć dziecku od pierwszych chwil ich życia, aż do 3-4 roku. Wózki do 1500 złotych z reguły posiadają duże koła, którymi bez problemu możemy jeździć zarówno w terenie, jak i po drogach z asfaltu, kamienia, kostki, czy płyt.

Lekkość wózka została zapewniona dzięki aluminiowym stelażom. Wszystko to sprawia, że nie będzie się miało żadnych problemów z ich przenoszeniem. Siedzisko w takich wózkach może być montowane zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Wszystko zależy od preferencji rodzica, jak i wieku dziecka. Początkowo lepiej wozić dziecko tyłem do kierunku jazdy. Gdy będzie większe, można przełożyć na przodem do kierunku jazdy, aby mogło obserwować, co dzieje się wokół niego.

Wszystkie wózki w tym przedziale cenowym posiadają mocne hamulce, co zwiększa bezpieczeństwo korzystania z nich. Wyposażone są również w specjalne budki, dzięki którym można chronić dziecko przed promieniowaniem UV. Możemy dostać również specjalny śpiworek dla dziecka oraz wyściółkę do gondoli wraz z przykryciem na nóżki brzdąca.

Wybierając wózek do 1500 złotych można liczyć na wysoki komfort, jak i funkcjonalność modelu. Na pewno będzie się z niego korzystało z wielką przyjemnością. A przecież o to właśnie chodzi.

Kategorie: Niemowlak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Maluch

Jak dobrać odpowiedni wózek spacerowy?

Każdy rodzic chcący wychodzić ze swoim dzieckiem na spacer powinien zakupić dobrej jakości wózek spacerowy. Tego typu produktów jest bardzo dużo na polskim rynku. Dlatego też, na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, dostosowanego Czytaj więcej…

Maluch

Jaki wózek do samolotu najlepszy? Jak przewieźć wózek samolotem?

Podróż samolotem z małym dzieckiem wiąże się z wieloma stresami. Trzeba do tego wydarzenia odpowiednio się przygotować. Jednym z problemem może okazać się transport wózka dziecięcego, który przyda się po wylądowaniu w wybranym miejscu. Trzeba Czytaj więcej…

Maluch

Jaka torba dla mamy najlepsza? Którą wybrać do wózka?

Na spacer z dzieckiem trzeba zabrać wiele różnych rzeczy i akcesoriów. Trzeba mieć odpowiednie miejsce do ich przechowywania, aby się nie pogubiły i były przechowywane w odpowiednich warunkach. Torba dla mamy powinna te wszystkie rzeczy Czytaj więcej…

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com