Podróż samolotem z małym dzieckiem wiąże się z wieloma stresami. Trzeba do tego wydarzenia odpowiednio się przygotować. Jednym z problemem może okazać się transport wózka wielofunkcyjnego, który przyda się po wylądowaniu w wybranym miejscu. Trzeba wiedzieć, jaki wózek zabrać ze sobą, aby nie mieć problemów z jego transportem.

Warto zdecydować się na wózek, który nie będzie sprawiał problemów podczas transportu. Przede wszystkim powinien być to wózek składany. Dzięki temu można będzie zmniejszyć jego wielkość, przez co staje się on dużo bardziej poręczny. Przeważnie nie trzeba będzie wtedy dopłacać za jego przewóz. Im bardziej dało się będzie go złożyć, tym mniejszy problem będzie sprawiał.

Aby możliwe było przewiezienia wózka, trzeba zgłosić taką chęć obsłudze. Dzięki temu, wózek zostanie odpowiednio oznaczony w punkcie bagażowym. Z wózka rodzice będą mogli korzystać aż do odprawy, podczas której zostanie on zabrany i właściwie zabezpieczony. Zostanie umieszczony w luku bagażowym. Dziecko na pokład samolotu trzeba będzie zabrać już na rękach. Gdy samolot wyląduje, wózek zostanie zwrócony pasażerowi. Będzie się mógł nim poruszać po terenie lotniska.

Nie należy szczególnie martwić się o bezpieczeństwo wózka podczas jego transportu. Zazwyczaj władze lotniska bardzo dbają o właściwe zabezpieczenie tego typu sprzętów. Warto jednak wspomnieć obsłudze w jaki sposób wózek się składa, aby ten element nie został uszkodzony przez nadgorliwych pakowaczy. Jeżeli w drodze na lotnisko nie było potrzeby korzystania z wózka, można już w domu zapakować go w folię, co ułatwi jego oddanie.

Istotne jest, aby pamiętać o zgłoszeniu przy odprawie, że wózek został oznaczony jako akcesorium dla dziecka. Dzięki temu nie zostanie naliczona za niego opłata ani nie zostanie on włączony do limitu bagażowego.

Jest to istotne, aby o tych wszystkich rzeczach pamiętać. Dzięki temu, nie będzie żadnych problemów z przewiezieniem wózka w samolocie i ponownym z niego korzystaniu po wylądowaniu. Na pewno każdy rodzic z takiego rozwiązania będzie zadowolony.

Kategorie: MaluchNiemowlak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Maluch

Nowe modele wózków firmy Lionelo

Lionelo to sprawdzona marka, która produkuje wysokiej jakości urządzenia dla dzieci. Posiadają one wszelkie certyfikaty potwierdzające wysoką jakość tych urządzeń. Dzięki temu korzystanie z nich jest tak komfortowe i dostosowane do potrzeb użytkowników. Dużą popularnością Czytaj więcej…

Maluch

Lekkie wózki spacerowe – oferta Caretero

Każda mama dobrze wie, że nie będzie w stanie dźwigać wózka wraz z dzieckiem w środku codziennie po schodach lub do tramwaju. Dlatego wybierając wózek spacerowy, w pierwszej kolejności zwraca się uwagę na jego lekkość.

Maluch

Jak dobrać odpowiedni wózek spacerowy?

Każdy rodzic chcący wychodzić ze swoim dzieckiem na spacer powinien zakupić dobrej jakości wózek spacerowy. Tego typu produktów jest bardzo dużo na polskim rynku. Dlatego też, na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, dostosowanego Czytaj więcej…

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com