Lionelo to sprawdzona marka, która produkuje wysokiej jakości urządzenia dla dzieci. Posiadają one wszelkie certyfikaty potwierdzające wysoką jakość tych urządzeń. Dzięki temu korzystanie z nich jest tak komfortowe i dostosowane do potrzeb użytkowników. Dużą popularnością cieszą się wózki. Co jakiś czas Lionelo wypuszcza nowe modele.

Wózek parasolka Lionelo Elise kupisz tu:

Są one tak tworzone, aby oferta firmy była w pełni zróżnicowana. Dzięki temu każdy może znaleźć dla siebie wózek dostosowany w pełni do swoich potrzeb. Nie ma takiej możliwości, aby mogło być inaczej. Podstawową zasadą, jaką wyznaje Lionelo jest przede wszystkim uzyskiwanie zadowolenia klientów. Udaje się to robić tworząc wysokiej jakości urządzenia. Wózki, które można znaleźć w ofercie Lionelo są wygodne zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców. Każdy jest zadowolony z ich prowadzenia, ponieważ wszystko jest w pełni dostosowane do potrzeb użytkownika. W wózkach pojawia się m.in. regulacja oparcia oraz podnóżków. Dzięki regulacji oparcia można ustawić je tak, aby dziecko podczas spaceru mogło zdrzemnąć się w wózku. Pozwoli to mu na pełny odpoczynek.

lionelo-emmaWózki są wyposażone w szereg zabezpieczeń, takich jak na przykład tylny hamulec. Dzięki temu wózek samoistnie nie zjedzie z góry, gdy mama na chwilę puści jego rączkę. Oczywiście znajduje się w tych wózkach także blokada przed samoczynnym złożeniem. W ten sposób wózek nie złoży się, gdy dziecko będzie w jego środku. W ten sposób na pewno wózek nie zrobi żadnej krzywdy dziecku. Wózki od Lionelo można również złożyć do małych rozmiarów i przewieźć w bagażniku samochodowym.

Dzięki temu zawsze można je zabrać wszędzie ze sobą. Stanowiło to będzie dla każdego bardzo komfortowe rozwiązanie. Warto więc właśnie te modele wózków wybierać. Dzięki temu będzie to inwestycja na lata, która bardzo szybko się zwróci. Widząc zadowoloną minę dziecka, które będzie uwielbiało jeździć takim wózkiem, można będzie uzyskać pewność, że dokonało się bardzo dobrej inwestycji. Warto więc na takie wózki stawiać, bo są najlepszym wyborem z możliwych.

Więcej modeli spacerówek Lionelo znajdziesz w sklepie 4toys.pl

Kategorie: MaluchNiemowlak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Maluch

Lekkie wózki spacerowe – oferta Caretero

Każda mama dobrze wie, że nie będzie w stanie dźwigać wózka wraz z dzieckiem w środku codziennie po schodach lub do tramwaju. Dlatego wybierając wózek spacerowy, w pierwszej kolejności zwraca się uwagę na jego lekkość.

Maluch

Jak dobrać odpowiedni wózek spacerowy?

Każdy rodzic chcący wychodzić ze swoim dzieckiem na spacer powinien zakupić dobrej jakości wózek spacerowy. Tego typu produktów jest bardzo dużo na polskim rynku. Dlatego też, na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, dostosowanego Czytaj więcej…

Maluch

Foteliki samochodowe 9-36 kg – ranking

Foteliki samochodowe dedykowane są poszczególnym grupom dzieci, wyróżnia się je ze względu na wagę dziecka. Te, które oferowane są dzieciom ważącym od 9 do 36 kilogramów to produkty wysoce uniwersalne, mogą być używane przez jedno Czytaj więcej…

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com