Kiedy wyjeżdżam na spotkanie z klientem, potrzebuję laptopa, aby przedstawić im moje rozwiązania i pomysły, tylko jaki obrać odpowiedni model laptopa? Niestety nie wiem, który komputer będzie właściwy dla mnie, gdzie mogę uzyskać pomoc? Niezależnie od potrzeb, poniższe wskazówki ułatwią Ci rozwiązać problem.

Kup komputer z lżejszym ekranem, jeśli nie zamierzasz używać komputera do zabaw czy oglądania filmów. Wyświetlacze na mniejszych komputerach często oferują niższą rozdzielczość, a są popularniejsze oraz bardziej przenośne. 15-calowe monitory powinny zagwarantować odpowiednią wymaganą rozdzielczość.Notebook

Rozważ życie baterii podczas zakupu laptopa. Jeśli kupisz laptop, jaki posiada baterię o małej pojemności, nie będziesz mógł pracować na nim wystarczająco długo, zwłaszcza jeśli gniazdo zasilania nie jest jednoznaczne. Zamiast tego, zdecyduj się na komputer, jaki oferuje baterie o większej pojemności co oferuje  kilka godzin pracy baterii więcej , co pozwoli zwiększyć wygodę.

Uzyskaj listę mailingową różnych marek laptopów. Będziesz mógł wziąć wewnętrznych ulg i kody kuponów. Jak jesteś zainteresowany kupnem nowego laptopa, możesz dostać kupon, jaki potrzebujesz do zrobienia zakupu.

Właściwie nie potrzebujesz dysku. Rozważ komputer, który po prostu czerpie z dysku CD / DVD. Dyski flash, zewnętrzne dyski zdrowe i noszenie w chmurze przydatne w internecie ułatwiają zapisywanie ważnych plików bez zamazywania dysku twardego komputera. To zapewne zaoszczędzić pieniądze i ograniczyć ciężar Twojego laptopa.

Upewnij się, że notebook jest postać dźwięku. Funkcje audio są często ograniczone do komputerów przenośnych. Zły dźwięk może zrujnować oglądanie filmów online lub postępowanie w atrakcje. Sprawdź funkcje dźwięku laptopa przed zakupem.

Kupując laptopy, sprawdź wersje systemu Windows i Mac. Laptop Windows zazwyczaj jest dostępniejszy, a istnieje sporo ludzi, którzy po prostu wolą posiadać komputer Mac. Spróbuj obu, aby zobaczyć, który spośród nich bardziej się podoba. Nie poruszaj zbyt szybko decyzji, ale wykonaj swoje badania online po obejrzeniu produktów osobiście.

Pomyśl o ilości miejsca na dysku twardym, jakiej pojemności potrzebujesz podczas szukania laptopa. Też jak zwykłe komputery, dysk twardy będzie przechowywał twoje wszystkie pliki i dokumenty. Podczas sprawdzania specyfikacji dysku odpornego na laptopie, upewnij się, że posiadasz spory rozmiar dysku twardego. Zwykle jest to znaczący powód który należy rozważyć przed zakupem laptopa.

 

Kategorie: StudentUczeń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Maluch

Foteliki samochodowe 9-36 kg – ranking

Foteliki samochodowe dedykowane są poszczególnym grupom dzieci, wyróżnia się je ze względu na wagę dziecka. Te, które oferowane są dzieciom ważącym od 9 do 36 kilogramów to produkty wysoce uniwersalne, mogą być używane przez jedno Czytaj więcej…

Student

Rzeczy, które warto przemyśleć podczas szukania laptopa

Z początku komputer przenośny stawał się najbardziej poszukiwanym podczas młodych użytkowników. Chęć do zabrania urządzenia wszędzie tam, gdzie idziesz jest ogromna, nic nie wykazuje aby się to miało zmienić.  Aby zrozumieć, jak daleko zabierać komputer, Czytaj więcej…

Student

Czym się sugerować podczas wyboru komputera, aby wybrać właściwie.

Twoje potrzeby mogą nie być widoczne przy zakupie laptopa. W dzisiejszych komputerach istnieje dużo nowych technologii. Byłbyś zaskoczony, ile osób cierpi jeszcze na to, czym się sugerować podczas wyboru nowego komputera. Podczas wyboru istnieje wiele Czytaj więcej…

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com